Interhotel Moskva

Hotel Moskva byl postaven v roce 1932, pochází tudíž z Baťovy éry rozvoje města. Moderní desetipatrová budova hotelu je dominantou Zlína v čele náměstí Práce. Během desítek let se z hotelu Moskva stalo gastronomické zařízení nabízející služby na evropské úrovni a v posledních letech i centrum společenského, kulturního a obchodního života města Zlín i celého regionu.
https://hotelmoskva.cz/

Koliba U Černého medvěda

Historie podniku sahá do poloviny minulého století, kdy byla postavena pravá valašská roubená koliba, posazená na kraj lesa kopce Tlusté hory s výhledem na panorama města Zlína. V současnosti koliba nabízí možnost příjemného ubytování v sedmi dvoulůžkových pokojích a dvou apartmánech.
https://www.koliba-zlin.cz/

Hotel Baltaci Atrium

Krajské město Zlín je místem mnoha příjemných paradoxů. Jedním z nich je fakt, že na jedné z nejstarších ulic v bezprostřední blízkosti centra Baťova města se nachází moderní prémiový Hotel Baltaci Atrium, který nabízí vysoký komfort všem ubytovaným i návštěvníkům jeho vyhlášené restaurace.
http://www.baltaci.cz/cs/

Hotel Garni

Je umístěn přímo v centru města a tak cesta na příjemný nákup nebo jen do kavárny na odpolední kávu netrvá nikdy déle než pár minut. Hotel Garni nabízí 70 dvoulůžkových pokojů a tři apartmá (celková kapacita 148 lůžek).
https://www.hotelgarnizlin.cz/cs/

Penzion U Johana

Nabízí plně vybavené pokoje s nádechem komfortu dnešní doby, stylizované ve dřevě s příjemnou domácí atmosférou. Ideální ubytování pro obchodní partnery, návštěvy domácí i zahraniční nebo rodinu. Restaurace U Johana nabízí rozmanitou nabídku jídel, které vaří denně z čerstvých surovin. Penzion se nachází vedle oční kliniky Gemini.
https://www.ujohana.cz/

Hotel Tomášov

Luxusní hotel dominuje svým umístěním v klidné zlínské lokalitě uprostřed přírody s velmi dobrou dostupností centra města. Z budovy je jedinečný výhled na velkou část Zlína i jeho přilehlé okolí.
https://www.hotel-tomasov.cz/